ورود اعضاء        
 


     صفحه اصلی  تماس با ما

   

مشاوره علمي و درمان در حوزه‌ي فناوري ايمپلنت‌هاي دنداني ITI Straumann

مشاوره:

    خدمات مشاوره علمي و درمان شركت مهرآرابن به عنوان فعاليتي متمايز از ساير فعالان اين رشته، به صورت مداوم و با حضور اعضاي هيات علمي اين شركت انجام مي‌شود.

ارايه‌ي مشاوره‌ي رايگان ، جراحي با استفاده از آخرين فناوري‌هاي روز اين صنعت و با اتكا بر تخصص اعضاي كارآزموده‌ي هيات علمي اين مجموعه افزون بر فراهم كردن زمينه‌اي مناسب براي بيماران، بستر جديدي را براي آموزش دندان‌پزشكان علاقه‌مند به استفاده از فناوري ايمپلنت در كشور فراهم كرده است.


شركت مهرآرابن، در بخش مشاوره‌ي علمي و درمان خود، امكانات زير را براي افرادي كه در دوره‌هاي آموزشي اين شركت حضور يافته‌اند، ارايه مي‌كند:

• معرفي بيمار براي مشاوره و درمان ايمپلنت به دندان‌پزشكان دارنده‌ي گواهي‌نامه‌ي ITI
• در اختيار قرار دادن اتاق جراحي با كليه‌ي امكانات براي درمان بيماران دندان‌پزشكان دارنده‌ي گواهي‌نامه‌ي ITI
• اجاره‌ و ارسال سِتِ جراحي و ساير امكانات موردنياز براي جراحي ايمپلنت در مطب دندان‌پزشكان داراي گواهي‌نامه‌ي ITI
• ارايه‌ي مشاوره‌ي رايگان اعضاي هيات علمي به دندان‌پزشكان دارنده‌ي گواهي‌نامه‌ي ITI براي درمان بيماران
• امكان همكاري متخصصان و اعضاي هيات علمي ITI براي درمان بيماران در مطب دندان‌پزشكان دارنده‌ي گواهي‌نامه‌ي ITI
• امكان جاي‌گزين ساختن فيكسچرهاي Failed شده به صورت رايگان براي دندان‌پزشكان دارنده‌ي گواهي‌نامه‌ي ITI

گفتني‌ست، علاوه بر دندان‌پزشكان، بيماران نيز مي‌توانند به بخش مشاوره علمي و درمان شركت مهرآرابن مراجعه كنند و از مشاوره‌ي رايگان اعضاي هيات علمي و متخصصان اين شركت بهره گيرند و در صورت تمايل درمان خود را در بخش مشاوره و درمان اين شركت انجام دهند.


با توجه به مجموعه‌ي مطالب ياد شده درباره‌ي محصولات و خدمات شركت مهرآرابن، در يك جمع‌بندي و نگاه كلي مي‌توان گفت آنچه در ارايه‌ي محصولات و خدمات شركت مهرآرابن مورد توجه قرار مي‌گيرد، جلب رضايت و خوشنودي مجموعه‌ي ذي‌نفعان شركت مهرآرابن و به بيان ديگر، جامعه‌ي دندان‌پزشكان و بيماران كشور است.

بديهي‌ست كه ساده‌ترين توقع بيماران از راهكار ايمپلنت شركت مهرآرابن، كيفيت مناسب، سرعت بالا و هزينه‌ي پايين درمان است.

در اين ميان، دندان‌پزشكان ضمن آن كه به دنبال جلب رضايت بيماران و درمان قطعي آنان هستند، توقعات ديگري نيز دارند كه خلاصه‌اي از آن در تصوير منعكس شده است.

آنچه در اين تصوير مطرح گرديده، مجموعه‌اي از ويژگي‌هاي محصولات و خدمات شركت مهرآرابن است كه با اتكا بر همكاري با شركت‌هاي مطرح جهان و گروه متخصصان اين شركت فراهم مي‌شود.


درمان:

   روزهای دوشنبه و پنجشنبه ویزیت و درمان (جراحی و پروتز ایمپلنت) توسط استاد محترم جناب آقای دکتر بهزاد رهسپار (جراح دهان، فک و صورت) و استاد محترم جناب آقای دکتر محمد علی همتی (پروستودنتیست) در کلینیکITI  انجام می گردد.

هزینه هر واحد ایمپلنت {جراحی،پروتز} تقریبا 34.000.000 ریال می باشد ، البته این مبلغ  بدون  استفاده از مواد پیوندی می باشد.

لابراتوارهای در ارتباط با کلینیکITI  لابراتوار آقای منگلی ، لابراتوار آقای شهسواری می باشد.

بیماران با وقت قبلی بصورت رایگان با پر کردن فرم مربوطه و به همراه داشتن رادیوگرافی توسط دکتر جراح وپروتز معاینه شده و با در نظر گرفتن طرح درمانیکه توسط دکتراعمال می گردد نوبتهای دیگر داده می شود. پس از معاینه اگر مشکلی نبود جراحی انجام می گردد و پس ازجراحی حدوداً 1 الی 2 ماه بعد بیمار با گرفتن عکس رادیوگرافی جدید از ناحیه ایمپلنت شده درمان پروتزی را شروع می کند.، پس از اتمام کار هر 3 ماه بیمار با رادیوگرافی جدید معاینه می شود. 


 
 
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهرآرابن می باشد
آدرس : خیابان آزادی-روبروی دانشکده دامپزشکی-مجتمع برجساز (ساختمان کاوه) - بلوک A - طبقه اول - واحد ۱
 
تلفن : ۰۰۹۸۲۱۶۴۰۸۸ – ۹-۰۰۹۸۲۱۶۶۴۳۹۸۱۷    فکس : ۰۰۹۸۲۱۶۶۴۲۲۹۰۸