ورود اعضاء        
 


     صفحه اصلی  تماس با ما

   

 

اخبار شرکت مهرآرابن

تاریخ

 

1394/03/25

عنوان

 

جایزه ای به نفع دندانپزشکان جوان - فراخوان عمومی برای متقاضیان

متن

 

جایزه ای به نفع دندانپزشکان جوان در دندانپزشکی احیاء/ بازسازی

فراخوان عمومی برای متقاضیان

 

استرومن و بیومتریال باتیس (botiss) مفتخراست افتتاح جایزه  YoungProAward  را در دندانپزشکی احیا/بازسازی با هدف حمایت از پیشرفت دندانپزشکان متخصص جوان در  این زمینه اعلام نماید.

دندانپزشکان متخصص ، از جمله دندانپزشکان، بهداشتکاران، دانشجویان، پژوهشگران و غیره، زیر 35 سال می توانند برای این جایزه ثبت نام کنند.

ما صمیمانه از متقاضیان دعوت  می کنیم تا جهت شرکت در جایزه 2015  در قالب چکیده مکتوب اثر خود را ارائه دهند که به پیشرفت مراقبت بافت دهانی و بازسازی  آن کمک می کند. پایان نامه ، پروژه و یا تجربه عملی  می تواند اساس کار متقاضیان را تشکیل می دهد.

ارائه ها ی ارسالی توسط پنل همکاران در فرایندی بسته داوری خواهند شد. متقاضی برنده بر اساس کیفیت علمی ویا کلینیکالی خود  از میان چکیده ها و مطالب ارسالی ا انتخاب خواهد شد.

برنده جایزه نقدی  به مبلغ10000 یورو  و همچنین سفر و شرکت درکنفرانس  روزهای بافت و استخوان سالزبورگ 5-4 دسامبر 2015 (13و14 آذر 94) را دریافت خواهد کرد. این جایزه در کنفرانس اعطا خواهد شد و  از طریق رسانه اعلام خواهد شد. چکیده برنده  در مجله استارگت منتشر خواهد شد.

 

مطالب ارسالی 

·         باید در قالب چکیده باشد، همانند ارسال به نشریه رسمی ، و بیشتر از 400 کلمه نباشد.

·         باید تنها  به زبان انگلیسی باشد، و آنلاین از طریق پورتال ارسال شود.  ارسال از طرق دیگر پذیرفته نخواهد شد.

·         باید اثر ارائه شده به پیشرفت مراقبت بافت دهانی و درمان بازسازی دندانی کمک کند.

·         نباید جای دیگری منتشر شده باشد و نباید قبل از ارائه در جایزه دندانپزشکان جوان منتشر شد.

·         ممکن است  دارای ویژگی های پایه ای یا کلینیکال ، مطالعات کاربردی، پایان نامه، پروژه، تجربه کار عملی، مطالعات موردی، نوآوری و یا تکنیک های بدست آمده در درمان روزانه باشند .

·         ممکن است شامل جداول، تصاویر / عکس به همان میزان و فرم مطلب ارسالی جهت چاپ در نشریات علمی باشد.

·         نباید به افراد، نهاد ها و غیره  که ممکن است هویت متقاضی را آشکار کند ارجاع شود.

 

قوانین و مقررات

·         شرکت در این جایزه برای دندانپزشکان متخصص، از جمله دندانپزشکان، بهداشتکاران، دانشجویان، پژوهشگران و غیره، که تا  31 دسامبر 2015 زیر سن 35 سال  دارند  بلامانع است.

·         متقاضیان باید یک داور / اسپانسر  (به عنوان مثال ناظر، استاد، مربی، همکار ارشد) معرفی کنند، که بتواند به عنوان معرف باشد و به منظور بررسی متقاضی ممکن است با وی تماس گیرند.

·         متقاضیان، داوران خود / حامیان مالی و یا اشخاص در ارتباط با آنها مجاز به تماس با  هیئت داوران نیستند، چراکه متقاضی باید در طول دوره ارزیابی ناشناس باقی بماند.

·         آخرین مهلت ارائه مطالب 31 آگوست 2015(9 شهریور 94) است.

·         متقاضیانی که امسال  موفق نشوند ممکن است  مطالب آنان  برای سال  بعد مجدداً ارسال شود، به شرطی که مطالب وتحقیق جدید به آن اضافه کنند.

·         کارکنان باتیس و استرومن و خانواده های آنها برای شرکت در رقابت واجد شرایط نیستند.

·         اگر هیچ یک از مطالب ارسالی ها برای جایزه جوان استراومن-باتیس باارزش تلقی نشود، حق اعطا نکردن جایزه برای برگزارکنندگان  محفوظ است.

·         تصمیم هیئت منصفه نهایی است و شامل مراجع قانونی نیست. بنابراین  به همه متقاضیان، ، اعلام  می گردد از هر گونه اقدام قانونی علیه botiss و / یا شرکت استرومن ('استراومن') و تمام شرکتهای تابعه و وابسته آن و همچنین در برابر هیئت منصفه و / یا هر عضو از هیئت منصفه خودداری کنند.

 

هیئت داوران

هیئت منصفه شامل  اساتید دانشگاهی  معروف/ دندانپزشکانی در سطح بین المللی در این زمینه و کارشناسان مشهور بین المللی در این صنعت هستند.

 

نحوه ی درخواست

متقاضیان ضروری است فرم جزئیات متقاضی  را تکمیل که شامل جزئیات داور / اسپانسر (لطفا اطمینان حاصل شود که رضایت داور / ضامن به دست آمده است). همه متقاضیان باید با استفاده از فرمت تعیین شده از  طریق پورتال الکترونیکی  مطالب خود را ارسال کنند. مطالب ارسال شده متقاضیان به روش های دیگر قابل قبول نیست. مطالب متقاضیان به طور خودکار  وبه صورت ناشناس به هیئت منصفه فرستاده می شوند . این لینک  را دنبال کنید : پورتال ارسال مقاله :

Follow this link to the Submission Portal

 

 

منبع : واحد علمی آموزشی

 

 

  کلیه حقوق و امتیازات این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهرآرابن می باشد  
  آدرس : خیابان آزادی-روبروی دانشکده دامپزشکی-مجتمع برجساز (ساختمان کاوه) - بلوک A - طبقه اول - واحد ۱
تلفن : ۰۰۹۸۲۱۶۴۰۸۸ – ۹-۰۰۹۸۲۱۶۶۴۳۹۸۱۷    فکس : ۰۰۹۸۲۱۶۶۴۲۲۹۰۸